USD
nl nl Nederlands
Puerto Morelos
Vervoer
Metro

12 accommodaties gevonden

Kaart weergeven

Filters

Wis alle filters om alle accommodaties te zien

  • Breathless Riviera Cancun Resort & Spa (Adults Only)

    Breathless Riviera Cancun Resort & Spa (Adults Only)

    Resort

    Uitstekend

    (191 beoordelingen)

    8.4
    Dit comfortabele Breathless Riviera Cancun Resort & Spa Puerto Morelos heeft een eersteklas locatie op 5 minuten lopen van het Snorkeling Avontuur en beschikt over 2 spabaden. Het hotel met 201…

    vanaf

    US$ 353 per één nacht

  • Dreams Sapphire Resort & Spa

    Dreams Sapphire Resort & Spa

    Resort

    Uitstekend

    (692 beoordelingen)

    8.4
    Dit luxueuze Dreams Sapphire Resort & Spa Puerto Morelos biedt gasten 2 outdoor tennisbanen en ligt binnen 3 km van club de playa. Bij dit comfortabele 5-sterrenhotel kunt u van een gedeelde lounge…

    vanaf

    US$ 154 per één nacht

  • Dreams Jade Resort & Spa

    Dreams Jade Resort & Spa

    Resort

    Goed

    (162 beoordelingen)

    8
    Het comfortabele Dreams Jade Resort & Spa Puerto Morelos is gelegen binnen 2 km van de Puerto Morales Botanical Gardens en op 16 minuten lopen van de Botanische tuin Dr. Alfredo Barrera Marin. Het 5…

    vanaf

    US$ 185 per één nacht

  • Hilton Cancun, An All-Inclusive Resort

    Hilton Cancun, An All-Inclusive Resort

    Resort

    Goed

    (217 beoordelingen)

    7.4
    Dit comfortabele Hilton Cancun, An All-Inclusive Resort Puerto Morelos met 5 sterren bevindt zich in Puerto Morelos, op ongeveer 3 km van Tequila Factory Cancun, en beschikt over fietsen te huur en…

    vanaf

    US$ 340 per één nacht

  • Hokhmah Heart Hotel

    Hokhmah Heart Hotel

    Hotel

    Uitstekend

    (505 beoordelingen)

    8.8
    Het comfortabele Hokhmah Heart Hotel Puerto Morelos met 3 sterren ligt in Puerto Morelos, 2 km verwijderd van het Selvatica Avonturenpark en biedt live-optredens aan. Gasten van dit hotel zullen het…

    vanaf

    US$ 36 per één nacht

  • Dreams Puerto Morelos Resort & Spa (Adults Only)

    Dreams Puerto Morelos Resort & Spa (Adults Only)

    Resort

    Uitstekend

    (151 beoordelingen)

    8.2
    Dit verfijnde Dreams Puerto Morelos Resort & Spa met 5 sterren is een prachtige accommodatie in het uitgaansgebied van Puerto Morelos, op 25-minuten loopafstand van het Snorkeling Avontuur. Gelegen…

    vanaf

    US$ 250 per één nacht

  • Hotel Casa El Moro

    Hotel Casa El Moro

    Hotel

    Goed

    (525 beoordelingen)

    7.4
    Hotel Casa El Moro Puerto Morelos biedt een zwembad en uitzicht op de tuin en ligt binnen 5 minuten lopen van het Nationaal Rifpark van Puerto Morelos. Als u hier verblijft, heeft u toegang tot wifi…

    vanaf

    US$ 54 per één nacht

  • Casa Kayab

    Casa Kayab

    Herberg

    Uitstekend

    (321 beoordelingen)

    8.2
    Het comfortabele Casa Kayab Hotel Puerto Morelos ligt in het strandgebied van Puerto Morelos, binnen 4 km afstand van natuurlijke bezienswaardigheden zoals club de playa. Er is een privé…

    vanaf

    US$ 35 per één nacht

  • Casa Malix Puerto Morelos

    Casa Malix Puerto Morelos

    Gasthuis

    Uitstekend

    (116 beoordelingen)

    8.2
    Bij dit comfortabele Casa Malix Puerto Morelos hotel heeft u snelle toegang tot AKI, gelegen binnen 5 minuten loopafstand. Tevens biedt dit 3-sterrenhotel fietsen te huur om de omgeving te verkennen.

    vanaf

    US$ 29 per één nacht

  • Casa Puerto Morelos

    Casa Puerto Morelos

    Gasthuis

    Goed

    (204 beoordelingen)

    8
    Casa Puerto Morelos hotel, dat een eersteklas locatie binnen 2 km van de Botanische tuin Dr. Alfredo Barrera Marin heeft, biedt uitzicht op de stad. Het pension heeft tegelvloeren en biedt…

    vanaf

    US$ 52 per één nacht

  • Secrets Riviera Cancun Resort & Spa (Adults Only)

    Secrets Riviera Cancun Resort & Spa (Adults Only)

    Resort

    Uitstekend

    (53 beoordelingen)

    8.2
    Dit comfortabele Secrets Riviera Cancun Resort & Spa Puerto Morelos met 5 sterren heeft een ligging aan het strand op ongeveer 2 km van Bahia Petempich en beschikt over 164 kamers. Daarnaast zijn…

    vanaf

    US$ 341 per één nacht

  • Casa Amor Pto Morelos

    Casa Amor Pto Morelos

    Gasthuis

    Uitstekend

    (226 beoordelingen)

    8.4
    Dit Casa Amor Pto Morelos Puerto Morelos hotel met 3 sterren ligt in het strandgebied van Puerto Morelos, binnen 4 km afstand van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Nationaal Rifpark van…

    vanaf

    US$ 61 per één nacht

Wijzig je zoekopdracht parameters om het hotel naar je wens te vinden.

Hotels in Puerto Morelos

Puerto Morelos biedt een diversiteit aan hotels, met in totaal 315 accommodaties. De meeste hotels zijn 3-sterren en 5-sterren, vooral geconcentreerd in de gebieden rond het strand en het dorpscentrum. Gemiddelde prijzen voor 3-sterrenhotels liggen rond de €80 per nacht, terwijl 5-sterrenhotels gemiddeld €250 kosten. Onlangs zijn er nieuwe hotels geopend, zoals Hotel Bahia Petempich, dat uitblinkt door zijn moderne stijl en duurzame initiatieven. Ontdek ons aanbod en boek met vertrouwen via ons platform.

Waar te verblijven in Puerto Morelos - een gids voor de beste gebieden en buurten

Hotel Name
Beschrijving

Hotel Amar Inn

Casa Velero Puerto Morelos

Hacienda Morelos Beachfront Hotel

* Het centrum biedt gemakkelijke toegang tot het strand, perfect voor gezinnen die van zand en zee houden.

* Er zijn diverse restaurants en winkels, wat het leuk maakt voor de hele familie.

* Activiteiten zoals snorkelen en fietsen zijn dichtbij en kindvriendelijk.

Voor gezinnen is het centrum van Puerto Morelos een uitstekende keuze.

Ocean Coral & Turquesa All Inclusive (Adults Only)

The Fives Oceanfront

Joia Paraiso By Iberostar (Adults Only)

* Veel hotels in deze buurt bieden gratis Wi-Fi en vergaderruimtes.

* Het is dichtbij belangrijke bedrijfscentra en transportverbindingen.

* Een ontspannen omgeving na een drukke werkdag zorgt voor de perfecte balans.

Zakenreizigers zullen de Riviera Maya waarderen vanwege de voorzieningen en gemakkelijke toegang tot zakelijke faciliteiten.

Areia Boutique Hotel - Puerto Morelos (Adults Only)

Posada Amor Hotel Boutique

Oom Bubble Boutique Riviera Cancun - Adults Only

* Het biedt een gezellige en sociale sfeer, waardoor het gemakkelijk is om medereizigers te ontmoeten.

* Er zijn tal van activiteiten en restaurants in de buurt, perfect voor verkenning.

* Veilige wandelmogelijkheden maken het comfortabel om alleen de buurt te verkennen.

Voor alleen reizenden is het boetiekhotelgebied in het centrum van Puerto Morelos ideaal.

Nickelodeon Hotels & Resorts Riviera Maya

Dreams Jade Resort & Spa

Secrets Akumal Riviera Maya

* De buurt staat bekend om zijn luxe hotels en romantische eetgelegenheden aan het strand.

* Prachtige zonsondergangen en privé-strandtoegang maken het een ideale plek voor verliefden.

* Veel resorts bieden speciale aanbiedingen en arrangementen voor stellen.

Voor koppels die op een romantisch uitje zijn, is de Riviera Maya de perfecte bestemming.

Hotel Ojo De Agua

Hotel Casa El Moro

Los Balcones Puerto Morelos

* Er zijn veel betaalbare accommodaties en eetgelegenheden, perfect voor een beperkt budget.

* De lokale markten bieden betaalbare souvenirs en verse producten.

* De nabijheid van het strand maakt het een geweldige keuze zonder de hoge kosten.

Budgetreizigers zullen het oude stadscentrum van Puerto Morelos aantrekkelijk vinden.

Puerto Morelos Tips Je Moet Weten

* Boek tijdens de laagseizoenen, van mei tot oktober, voor de beste prijzen en minder drukte.

* Let op belangrijke evenementen zoals het Festival de los Muertos in november, wat kan leiden tot hogere prijzen en drukte.

* Vlieg naar de nabijgelegen luchthaven Cancun en neem een bus of shuttle naar Puerto Morelos; de kosten bedragen ongeveer $15-$30 USD per persoon.

* Bespaar geld door lokale eetgelegenheden te bezoeken in plaats van toeristische restaurants; maak gebruik van speciale aanbiedingen en happy hours.

* Wees voorzichtig in bepaalde afgelegen gebieden en vermijd het strand 's nachts voor extra veiligheid.

Frequently asked question

Welke hotels in Puerto Morelos hebben directe toegang tot het strand?

Hotels zoals Hacienda Morelos Beachfront Hotel en Ocean Coral & Turquesa All Inclusive bieden directe toegang tot het prachtige strand.

Wat zijn de beste hotels voor een geweldig uitzicht in Puerto Morelos?

Hotels zoals The Fives Oceanfront en Areia Boutique Hotel - Puerto Morelos bieden adembenemende uitzichten op de oceaan en de zonsondergang.

Welke hotels liggen dicht bij populaire attracties in Puerto Morelos?

Hotel Amar Inn en Casa Velero Puerto Morelos bevinden zich in de buurt van lokale markten en het strand, ideaal voor sightseeing.

Welke hotels in Puerto Morelos bieden avontuurlijke activiteiten?

Nickelodeon Hotels & Resorts en Sensira Resort & Spa Riviera Maya hebben een scala aan watersporten en excursies voor avontuurlijke reizigers.

Wanneer is de beste tijd om hotels in Puerto Morelos te boeken?

De beste tijd om te boeken is tijdens het laagseizoen van mei tot oktober, wanneer de prijzen vaak lager zijn en de drukte minimaliseert.

Bedankt voor de aanmelding
Valuta
  • USD US dollar
  • EUR Euro
  • GBP Pond sterling
  • AUD Australische dollar
  • CAD Canadese dollar
  • BRL Braziliaanse real
  • CNY Chinese yuan
  • CZK Tsjechische kroon
  • DKK Deense kroon
  • HKD Hongkongse dollar
  • ILS Israëlische sjekel
  • JPY Japanse yen
  • MYR Maleisische ringgit
  • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
  • NOK Noorse kroon
  • PLN Poolse złoty
  • RON Roemeense leu
  • RUB Russische roebel
  • SAR Saoedi-Arabische riyal
  • SGD Singaporese dollar
  • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
  • KRW Zuid-Koreaanse won
  • SEK Zweedse kroon
  • CHF Zwitserse frank
  • TRY Turkse lira
  • UAH Oekraïense grivnya
  • ARS Argentina, Peso
  • THB Thaise baht
Taal kiezen
Inchecken
Uitchecken
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0